چندتا ویدیو از ساخت بولت ژورنال دیدم و بعد از کلی وقت از تشویق‌های سمیرا برای ساخت بولت ژورنال، تصمیم گرفتم یکی بسازم و کمی به اوضاع این روزهام سامان بدهم. میدونم با هر دفترچه‌ای میشه درستش کرد، حتی یه پلنر تحصیلی نصفه از زمان امتحان جامع واسم مونده. ولی از اونجایی که علاقه شدید و غیرقابل کنترلی به نوشت‌افزار دارم، من خط‌خطیم یک پا ایستاد که الا و بلا باید دفتر نقطه‌ای بخری :| دفترهای نشر مثلث هم فقط بامیلو داره اول اومدم خرید کنم اینقدر قیمت فاکتور رو تغییر دادن که فروشگاهشون از چشمم افتاد! بعد زنگ زدم شعبه‌های شهرکتاب نداشتن! ولی بازم خط‌خطی درونم کوتاه نیومد. درنهایت با خود نشر مثلث تماس گرفتم و بعد از تماس با چندتا شماره و ارجاع به بخش‌های مختلف بالاخره مرکز پخش اصفهان رو یافتم :) هیچی دیگه قراره پس‌فردا برم دفتر رو ازشون بگیرم.

یعنی میخوام بگم من برای آماده‌سازی همه کارهام همین‌قدر مصر هستم ولی وقتی موقع انجامش میشه شونصد سال طول میکشه شروع کنم :||

پاییز خود را چگونه آغاز کردید

از مانتو مشکی متنفرم

دلم نمی‌خواد عنوان بذارم!

ولی ,رو ,یک ,نشر ,گرفتم ,میشه ,بعد از ,و بعد ,ساخت بولت ,نشر مثلث ,مثلث تماس

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جواد میرزاده همیشه‌ی متروک ‎My Daily Notes تولید فروش قیمت مبلمان استیل.... راست قامتان سرخ خارزنج خلیل آباد خراسان رضوی "سین میم ر" می نویسد بیمه عمر و آتیه گروه آموزشی علیرضا صبوری ترجمه مقاله فروش لوازم یدکی عمده پراید و پژو